HABER


Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği (ÇİSAD) ev sahipliğinde “Enerji Verimliliğinde Yeni Yaklaşımlar” toplantısı düzenlendi.

26.01.2019


Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) ve Trakya Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (TRAKYASİFED) desteği ile, 25 Ocak’ta Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği (ÇİSAD) ev sahipliğinde Çorlu’da, “Enerji Verimliliğinde Yeni Yaklaşımlar” toplantısı düzenlendi.

Açılış konuşmalarını TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İzzet Volkan, TRAKYASİFED Başkanı İsmet Açıkgöz ve ÇİSAD Başkanı Müjdat Ayan’ın yaptığı toplantıda, enerji verimliliği, enerji kaynakları ve bu konudaki yeni uygulamalarla yaklaşımlar masaya yatırıldı.

Açılış konuşmalarının ardından Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ’ın moderatörlüğünde Enerji Verimliliğinde Yeni Yaklaşımlar adıyla bir de panel düzenlendi. Panele, Şişecam Araştırma Teknoloji Geliştirme Merkezi Enerji Verimlilik Uzmanı Gürhan Dural, TurSEFF projesi Finans Kurumları İlişkileri Müdürü Seyran Hatipoğlu ve Escon Enerji Sistemleri Genel Müdürü Onur Ünlü katıldı.


Hizmet Talep Formu

Fikrinizin çevreci bir yatırıma dönüşmesi için tıklayınız.

Yenilenebilir Enerji ve Kaynak Verimliliği Kredi İstatistikleri

Başlangıçtan Bugüne

10

faaliyet süresi (yıl)
 

1645

finanse edilen projeler

651

milyon Avro değerinde finansman
 

865

bin hanenin
yıllık elektrik tüketimine denk enerji tasarrufu sağlandı

938

bin otomobilin karbon emisyonunun önüne geçildi

535

MW kurulu yenilenebilir enerji gücü

Büyümeye devam ediyor!

TurSEFF Bileşenleri

Geliştiren
Destekleyen
Destekleyen