Yeşil Teknoloji Seçim Aracı

EBRD tarafından geliştirilen ve Avusturya Maliye Bakanlığı tarafından desteklenen Yeşil Teknoloji Seçim Aracı, TurSEFF finansmanı için ön onaylı ekipman ve tedarikçi listesidir.

Türkiye`ye özgü olarak hazırlanan https://techselector.com/turkiye-tr/ linkinde yer alan ürünler teknik performans kriterlerine uygunluğu açısından ön onay almıştır ve TurSEFF anlaşmalı finansman kuruluşları tarafından 250.000 €`ya kadar finanse edilebilirler.

Teknoloji Seçim Aracı, alıcıların, satıcıların ve TurSEFF anlaşmalı banka ve leasing kuruluşlarının buluştuğu çevrimiçi bir uygulamadır ve 38 ülkeden her ay binlerce ziyaretçi tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.

38 Ülke

15 Dil

29.000 Teknoloji

Teknoloji seçim aracı nasıl kullanılır?


Teknolojik seçim aracı sürekli olarak güncellenen bir listedir. Yeşil teknolojinin üreticileri veya satıcıları, kendi ürünlerinin de bu listde yer almasını sağlamak için araç üzerine bir hesap açıp başvuru yapabilirler.

TurSEFF uzmanları, başvurulan teknolojilerin performans kriterlerinin Teknoloji Seçim Aracı`na uygun olduğuna onay verince teknolojiler ve firmalar bu listede yayınlanır.

Giriş
Yap

Mağazanı
Kaydet

Geliştiren
Finanse Eden
Destekleyen