HABER


TurSEFF ICCI 2023’te

26.05.2023


Bu yıl 27’incisi düzenlenen Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı ICCI, 24-26 Mayıs tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşti. Fuar, enerji ve çevre sektöründen paydaşları bir araya getirdi.

Bu yıl, “İklim Değişikliğine Duyarlı, Sürdürülebilir, Verimli Enerji Dönüşümü” temasıyla düzenlenen konferans serisinde ikinci gün, “TurSEFF Sürdürülebilir Enerji Finansmanı” oturumunu gerçekleştirdik. TurSEFF Finans Kurumları İlişkileri Müdürü Güliz Örnek’in yönettiği oturumda, AKLease Satış Müdürü Murat Ateş, Türkiye İş Bankası KOBİ ve İşletme Bankacılığı Pazarlama Bölümü Birim Müdürü Nazlı Coşkun ve TurSEFF Finans Kurumları İlişkileri Müdürü Özlem Yakut konuşmacı olarak yer aldı. Sürdürülebilir enerji finansmanı için çözümlerin geniş bir perspektifle ele alındığı oturum, katılımcılar tarafından ilgiyle takip edildi.

TurSEFF ekibi, konferansın yanı sıra üç gün boyunca TurSEFF standında enerji ve çevre sektöründen pek çok sayıda değerli paydaşla bir araya gelerek TurSEFF finansman çözümlerine ilişkin soruları yanıtladı.


Hizmet Talep Formu

Fikrinizin çevreci bir yatırıma dönüşmesi için tıklayınız.

Yenilenebilir Enerji ve Kaynak Verimliliği Kredi İstatistikleri

Başlangıçtan Bugüne

14

faaliyet süresi (yıl)
 

2809

finanse edilen projeler

842

milyon Avro değerinde finansman
 

1177

bin hanenin
yıllık elektrik tüketimine denk enerji tasarrufu sağlandı

1294

bin otomobilin karbon emisyonunun önüne geçildi

749

MW kurulu yenilenebilir enerji gücü

Büyümeye devam ediyor!

TurSEFF Bileşenleri

Geliştiren
Finanse Eden
Destekleyen